55% попуст на фарбање + третман со арган + фенирање од Салон за убавина Unique Lady во вредност од 1200 ден. по цена од 540 ден.

Цена

540 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

55%

Заштеда

660 ден.

Купени: 10

Добивате

Фарбање + третман со арган + фенирање

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.12.2020 до 15.11.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Фарбање со фарба од салон

За компанијата

Unique Lady ви нуди козметички и фризерски услуги, депилација, масажа, педикир и маникир. Долгогодишното искуство и напорната работа зборуваат за успехот што е резултат на многу задоволни клиентки.

Тимот се состои од професионалци со долгогодишно работно искуство, кои ќе ве пречекаат со насмевки и ќе се погрижат да си заминете релаксирани, среќни и разбавени. Главното мото на салонот е одлична услуга по достапни цени. Закажете и уверете се! 

Јуник Лејди ги нуди следниве услуги:

 • Фризура 
 • Масажа
 • Маникир 
 • Педикир
 • Депилација
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.