61% попуст на фарбање корен со фарба од салон + фенирање во салон за убавина Luxor Beauty во вредност од 1500 ден. по цена од 590 ден.

Цена

590 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

61%

Заштеда

910 ден.

Преостанато време

Купени: 1

Добивате

Фарбање корен со фарба од салон + фенирање во салон за убавина Luxor Beauty

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.06.2022 до 31.08.2022
 • Kупонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

За компанијата

Повелете во новоотворениот луксузен салон и дозволете професионалци да се погрижат за вашата убавина.Сместено во населба Центар, во зграда спроти Roosevelt kafe се наоѓа луксузно катче кое е направено за ваше целосно уживање и каде воедно ќе се чувствувате прекрасно.

Услуги кои ги нуди салонот:

 • Фризерски услуги
 • Масажи
 • Маникир
 • Педикир
 • Депилација (мажи и жени)
 • Трепки, веги
 • Шминка
 • Хилурон
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.