До 56% попуст на фарбање корен, миење и фенирање на коса со сопствена фарба или со фарба од салонот по избор во Beautela Royal Fit

Цена од

350 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

800 ден.

Попуст

56%

Заштеда

450 ден.

Купени: 2

Добивате

Опции на понудата:

Фарбање корен, миење и фенирање со сопствена фарба 800 ден. 350 ден.
Фарбање корен, миење и фенирање со фарба од салон 1,000 ден. 650 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 25.11.2022 до 31.03.2023
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е предходна резервација 
  • Понудата е наменета за жени
  • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.