Беспрекорна грижа за вашата коса! 40% попуст на фарбање + шишање + миење + фенирање во салон Весна Висаж во вредност од 750 ден. по цена од 450 ден.

Вредност

750 ден.

Попуст

40%

Заштеда

300 ден.

Преостанато време

Купени: 4

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Лептокарија, над Комерцијална Банка Влез 1, Кат 2, Стан 19

  Одведи ме таму

  070 498 751

Добивате

Фарбање (со фарба на корисникот) + шишање + миење + фенирање 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 28.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Дозволете вашата убавина да блесне!
Извонредно искуство на нега на вашата убавина во друштво на професионалите лица од салон за убавина Весна Висаж.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.