Подновување на волан за автомобил! 30% попуст на репарирање и фарбање на кожен волан од Extreme Pro во вредност од 1800 ден. по цена од 1260 ден.

Цена

1260 ден.

Вредност

1800 ден.

Попуст

30%

Заштеда

540 ден.

Преостанато време

Купени: 8

 • ул.Христо Татарчев 1 бр.2а

  Одведи ме таму

  077 579 009

Добивате

Репарирање и фарбање на кожен волан

*Достапни бои: црна, сива, крем, кафеава

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.05.2020 до 30.06.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за сите модели и брендови на автомобили
 • Понудата не важи за скинати волани
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Подновете го вашиот волан со помош на Extreme Pro. Старите и оштетени волани со употреба на професионални бои за фарбање може повторно да изгледаат како да се нови. 

За компанијата

Extreme Pro ви нуди целосна нега на вашиот автомобил. Со 10 годишно искуство во областа, Extreme Pro нуди професионално хемиско чистење, клима фолии, полирање на возила и фарови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.