До 40% попуст на јадење по избор: пица, паста или палачинка по избор во Little Farina cafe Pizzeria

Цена од

78 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

130 ден.

Попуст

40%

Заштеда

52 ден.

Купени: 114

Добивате

Опции на понудата:

Капричиоза 190 ден. 129 ден.
Маргарита 170 ден. 119 ден.
Паста Ал Фредо Кон Поло 180 ден. 129 ден.
Паста Вегетеријана 160 ден. 119 ден.
Рио палачинка со нутела 130 ден. 78 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.11.2019 до 10.12.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за седење и за носење
 • За над 3 оброци потребна е претходна резервација

Опис

Состав на јадењата:

 • Капричиоза (пелат, кашкавал, шунка, печурки, оригано)
 • Маргарита (пелат, кашкавал, босилок)
 • Паста Ал Фередо Кон Поло (бел сос, пилешко месо, пармезан, зачини)
 • Паста  Вегетеријана (црвен сос, тиквица, модар патлиџан, пиперка, печурки, маслинки, фета сирење)
 • Рио палачинка (крем/нутела, ванила, пудинг, плазма)
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.