Релаксирање во Хотел и Бања Косоврасти во Август! До 43% попуст за наем на двокреветна или трокреветна соба со појадок, ручек и вечера за денови по избор + бањски третман

img

Цена од

3300 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

5400 ден.

Попуст

39%

Заштеда

2100 ден.

Купени: 168

 • Косоврасти, Macedonia

  Одведи ме таму

  071 222 440, 046 842 222

  [email protected]

Добивате

Понудата е за наем на двокреветна или трокреветна соба за денови по избор

Опции на понудата:

Едно FB ноќевање за 2 лица во двокреветна соба (недела - четврток) 5,400 ден. (87 еур)
3,300 ден. (53 еур)
Едно FB ноќевање за 2 лица во двокреветна соба (петок - сабота) 5,400 ден. (87 еур)
3,800 ден. (61 еур)
Едно FB ноќевање за 3 лица во трокреветна соба (недела - четврток) 8,100 ден. (131 еур)
4,650 ден. (75 еур)
Едно FB ноќевање за 3 лица во трокреветна соба (петок - сабота) 8,100 ден. (131 еур)
4,950 ден. (80 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Ноќевање со вклучен појадок, ручек и вечера
 • Лекарски преглед
 • Сите третмани дадени од лекар освен масажа (хидротерапија, фанготерапија, електротерапија, кинезитерапија)
 • Користење на внатрешен и надворешен минерален базен

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.07.2022 до 31.08.2022
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон 071 222 440
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го контактирате хотелот на наведените телефонски броеви за да ја комплетирате резервацијата
 • Купоните е потребно задолжително да се испечатат и да се достават на рецепција при пријавување
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања односно да купите 2 купона
 • Максималниот број на купони кои може да ги купи еден корисник е 5 (за 5 ноќевања)
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати (директно во хотелот):

 • За деца до 7.99 години сместувањето е бесплатно
 • За деца од 8 до 11.99 години се доплаќа 900 денари на ден
 • За лица над 12 години потребно е да се купи купон од соодветната опција

Опис

Бања Косоврасти

Бања Косоврасти е современ ресорт со 75 модерни соби, сите со поглед кон Дебарското Езеро. Прекрасна природа, високи планини, кањонот на реката Радика, Дебарското Езеро Шпилје и пешачките патеки, се најпогодното место за релаксирачки прошетки како и за оние што бараат авантури и предизвици. Водата богата со здравје, со векови има докажано дека е единствено решение за лекување на разни болести.

Спа центaрот е лоциран одделно од хотелот и располага со различни спа искуства за сите корисници.
Бања Косоврасти има професионален лекарски тим кој ги применува старите природни фактори како и најсовремените достигнувања во медицината. Резултатите внимателно се следаат и се споредуваат со планираните. Особено внимание се обрнува за мотивирање на клиентите за активно учество во реализација на сите планирани активности, за ефективен третман за време на престојот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.