Федер за вежбање со тежина по избор: 30 или 40кг

450 ден.

Големина е задолжително поле!

Купени:

1
  • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

    Одведи ме таму

    02 613 7030

    info@teslaled.mk

Опис

Федер за зајакнување на цела група на мускули како: рацете; градите; грбот и рамениот појас. 

Материјал на федерот за вежбање: Челик со гумени рачки на краевите.

Безбедносни појаси на краевите од федерот за заштита при вежбање.

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.