Онлајн Саем за Мебел! Купон од 299 ден. со кој добивате 30% попуст на експонати изложени во салонот и 22% попуст на нарачка на гарнитури или купон од 99 ден. со кој добивате 20% попуст на табуретки и перници во штоф од Feydom

img

Цена од

99 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени: 70

 • ГТЦ прв кат, секција 4 - Скопје

  Одведи ме таму

  02 312 1436

  info@feydom.mk

Добивате

Купон од 299 ден. со кој добивате:

 • 22% попуст на нарачка на гарнитури
 • 30% попуст на експонати изложени во салонот

Купон од 99 ден. со кој добивате:

 • 20% попуст на табуретки и перници во штоф (Фејдом производи)

*Онлајн каталог со сите производи погледнете ТУКА

*Производите се изработуваaт по нарачка во боја и материјал по избор

*Потребно време за изработка и достава на нарачката е 20 работни дена

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.04.2019 до 25.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Попустот не се однесува на прекривки, чаршафи, перници и завеси
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Feydom
 • Доколку сакате испорака со дополнително внесување и поставување на мебелот, потребна е доплата од 1000 ден. за Скопје. 2000 ден. за останати градови
 • Датум на испорака се внесува на самиот договор за порачка со Feydom. Истата може да се пролонгира на барање на клиентот.

Опис

Проектот ФЕЈДОМ е основан во 2005 година како дизајн студио за производи за индустријата за мебел. Од тогаш, проектот е развиен во стабилна структура составена од 3 составни делови. Дизајнот е темел на проектот од неговиот почеток.
Иновацијата, креативноста и промената се едни од факторите околу кои е ориентиран проектот.

Како потврда на квалитетот на дизајнот на производите, ФЕЈДОМ моделите имаат добиено некои од најпрестижните светски награди за дизајн.

Како нивна слика водилка, ФЕЈДОМ треба да биде дневна соба, безбеден простор, среќна мисла за сите вклучени во неа.

Го одбраа дизајнот како основен дел од нивниот концепт, затоа што за нив дизајнот значи Иновација, Создавање и Промена.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.