8 ја следат оваа компанија


- 15%

Корпа за санитарен отпад (Femcare систем)

9440 ден.

8024 ден.

Остануваат:

5

Шифра:

10858
 • Кирил и Методиј, Negotino, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078 442 544

  globalservice.mk@gmail.com

Опис

Femcare систем за  отстранување на отпадот од женската хигиена осигурува дека санитарниот отпад се отстранува хигиенски, безбедно и одговорно.

Нашиот Invizi-Touch антимикробен додаток (во внатрешнатастрана и вртливата фиока) обезбедува 24/7 заштита од бактериски наслаги.Vectair Femcare  антимикробните миризливи ќеси се исто така достапни за употреба во комбинација со санитарниот систем за отстранување на Vectair Femcare.

Компатибилен потрошен материјал е Кеси за отпадоци за Фемкер автоматик.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на цела територија на Македонија.
 • Време потребно за достава: 3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 078 442 544
 • Види ја продавницата на "Глобал Сервис ДОО" овде

За компанијата

ГЛОБАЛ СЕРВИС ДОО е основана 2012 година. Целта која беше поставена пред нас е да дадеме придонес и да ставиме наш печат во подигањето на нивото на хигиена во јавни простории. Да придонесеме кон подобри улови за вработените, посетителите, учениците и останатите корисници на комерцијални простории.

Преку хигиена на раце, автоматската дезинфекција на тоалетите, диспензери на хартија за високофреквентни локации, освежувачите на воздух, репелентите за инсекти, стапките и останатите производи од нашата палета, придонесуваме за подигање на свеста на повисоко ниво за чисти и хигиенски комерцијални простории.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.