53 ја следат оваа компанија


Фен за коса Gemei 1706

1200 ден.

699 ден.

Шифра:

300000001573

Опис

Карактеристики на производот:

  • Јачина: 1500 W
  • 4 нивоа на брзина и температура за целосна контрола
  • Нежно ја суши и обликува вашата коса и остава свиленкаст финиш

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.