53 ја следат оваа компанија


- 26%

Фен за коса SHD 40 SENCOR во боја по избор + 2 години гаранција

1200 ден.

890 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Бои: бело/сина и бело/зелена
 • Патен фен за сушење
 • 2 брзини
 • Антибактериска површина
 • Сребрен прекинувач
 • Вклучен е насочувач за воздух
 • Можност за закачување
 • Работи на напон од: 230 V, 50-60 Hz
 • Моќност од: 1200 W
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.