SENCOR Фен за коса SHD 8270VT + 2 години гаранција

2650 ден.

2389 ден.

Шифра:

300000001482
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и добиј бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: црна
 • Професионален AC мотор
 • Приклучна сила 2200 W
 • 3 нивоа на енергија (ниска, средна и висока температура)
 • 2 брзини (нежна и силна струја на воздух)
 • Cool Shot функција (обезбедува интензивна струја на ладен воздух)
 • Функцијата на јонизација генерира негативни јони (слична на воздухот по дожд):
  – гарантира посилна и блескава коса
  – овозможува побрзо сушење
  – го намалува статичкиот електрицитет
  – го спречува оштетувањето на косата
 • Ергономски обликувана рачка со оптимален распоред на контролните елементи за левата и десната рака
 • Отстранлива задна решетка за полесно чистење
 • Висечка јамка
 • Термичкиот осигурувач го штити моторот од прегревање
 • Додатоци: воздушна млазница, дифузер (дијаметар од 125 mm)
 • Должина на кабелот за напојување: 3,5 m
 • Димензии: должина 230 mm x длабочина 91 mm x висина 275 mm
 • Тежина: 731 gr
 • 2 години гаранција

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.