50% попуст на фен за коса VIVAX HD-2003 ID + 1 година гаранција во вредност од 2000 ден. по цена од 999 ден.

РАСПРОДАДЕНО

50% попуст на фен за коса VIVAX HD-2003 ID + 1 година гаранција во вредност од 2000 ден. по цена од 999 ден.

Цена

999 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1,001 ден.

Купени : 9

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

фен за коса VIVAX HD-2003 ID + 1 година гаранција + бесплатна достава


Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност : 2000 W
 • Difusor
 • Салон слим концентратор
 • 2 брзини
 • 3 температури
 • Ionic функција
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.