46 ја следат оваа компанија


- 50%

VIVAX Фен за коса HD-2003 ID + 1 година гаранција

2000 ден.

999 ден.

Шифра:

300000001015
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност : 2000 W
 • Difusor
 • Салон слим концентратор
 • 2 брзини
 • 3 температури
 • Ionic функција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.