67% попуст на фенирање + ампула Lakmé во Фризерско Студио Грејс во вредност од 600 ден. по цена од 199 ден.

Вредност

600 ден.

Попуст

67%

Заштеда

401 ден.

Купени: 2

 • ул.Христо Смиренски бр.24

  Одведи ме таму

  071 327 049

Добивате

Фенирање + ампула Lakmé по избор против опаѓање на косата, за сува и оштетена коса или за регенерација.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.02.2019 до 10.03.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е предходна резервација

Опис

бновете ја Вашата коса, дајте и го сето она што и е потребно за да блеска заедно со козметиката на Lakmé и фризерското студио Грејс.
Благодарение на квалитетот на колекцијата Lakmé и квалитетот на услугата која ја нуди фризерското студио Грејс ќе почнете да уживате во мекоста и сјајот на косата и Вашата коса ќе стане Ваш украс. Пробајте и уверете се!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.