Освежување за вашата коса! 50% попуст на фенирање + маска за коса од Beauty Lux во вредност од 300 ден. по цена од 150 ден.

Цена

150 ден.

Вредност

300 ден.

Попуст

50%

Заштеда

150 ден.

Купени: 9

 • Булевар Партизански Одреди 72а, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 220 872

Добивате

Фенирање + маска за коса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.09.2020 до 30.11.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација 
 • Третманите се наменети само за жени
 • Доколку не го испочитувате закажаниот термин, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Разубавете се во новоотворениот салон во срцето на Карпош.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.