Беспрекорно средена коса за секоја пригода! До 67% попуст на миење, маска и фенирање (право или локни) во салон за убавина "Сандра Ексклузив"

РАСПРОДАДЕНО

Беспрекорно средена коса за секоја пригода! До 67% попуст на миење, маска и фенирање (право или локни) во салон за убавина "Сандра Ексклузив"

Цена

89 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

200 ден.

Попуст

56%

Заштеда

111 ден.

Купени : 137

 • Мито Хаџивасилев Јасмин бр.14/5-Скопје Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 3211 594

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 20:00
 • бул. Авној бр 72 (кај поранешна слаткарница Стела) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • Одведи ме таму

Добивате

 • Миење + маска + фенирање право, цена: 200 ден. 89 ден.
 • Миење + маска + фенирање локни, цена: 300 ден. 99 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.01.2017 до 28.02.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Купонот може да се искористи во сите салони на "Сандра Ексклузив" (Центар, Аеродром и Капиштец)

Опис

На секоја млада дама, на секоја современа жена и е потребно освежување на косата и промена во изгледот со цел да биде постојано во тек со модните трендови и да ја истакне својата убавина, од таа причина ви нудиме одлична можност да направите нешто повеќе околу својот изглед.

Козметичко фризерското студио „САНДРА ЕКСЛУЗИВ“ со своето 15 годишно искуство постои на 3 локации (Аеродром, Центар и Капиштец) и нуди широка палета на услуги за убавина за сечии потреби: нега на коса, козметички услуги за нега на лице, услуги за нега на тело и слабеење и многу други.

Од фризерски услуги нуди: шишање, фенирање, обликување, шатирање, нијансирање, фарбање, регенерација и обновување на вашата коса.

Козметичките услуги ја опфаќаат негата на вашето лице со најразлични третмани, пеглање на брчки, подигање на мускулатурата, лечење на акнозна кожа, ревиратизација со познати светски препарати и апарати („Цаци“ и „Радиофреквенција“).

Од палетата услуги за нега на тело Сандра Ексклузив нуди: депилација, маникир, педикир, масажи за релаксација и третмани за слабеење со најсовремена апаратура.  

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

martincence

Услугата во "Сандра ексклузив" е тешка катастрофа. Ептен не ја препорачувам! Пцофки, оговарања на клиенти пред други клиенти, кикотење, дерење..поминуваш никој не те регистрира...па мораш да потчукнеш некој по грб за да те примети...беда...срам ми беше што сум таму. Уплатив ваучер со локни, за да ме седне со мокра коса и ми соопшти дека немала време за локни и немале ни другите вработени време и ќе морала да ми ја исправи, За исправување немав намера да купам ваучер ама оди разбери се... Однос на сите вработени 0. И нулата им е многу...

Член на Grouper од: 16-04-2011
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ