42% попуст на професионалнa преса за виткање коса (за ситни локни) Gemei GM-1988 во вредност од 1900 ден. по цена од 1099 ден. + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

42% попуст на професионалнa преса за виткање коса (за ситни локни) Gemei GM-1988 во вредност од 1900 ден. по цена од 1099 ден. + бесплатна достава

Цена

1,099 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,900 ден.

Попуст

42%

Заштеда

801 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 3

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Професионалнa преса за виткање коса (за ситни локни) Gemei GM-1988


Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.02.2017 до 31.05.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Светлосен индикатор
 • Контрола на температура од 100 до 200 С'
 • On/Off копче
 • Наменето за сите типови коса
 • Соодветна за различни видови на локни 
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ