41 ја следат оваа компанија


- 15%

Фигурa Minnie со возило на далечински управувач

1500 ден.

1269 ден.

Преостанато време

Шифра:

200000000685
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Фигура Minnie во автомибил на далечинско управување. Едноставно за управување.

 • Потребни батерии 2 LR03 и 3 LR6 AA (не се вклучени во пакувањето)

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.