19% попуст на фигури Minnie и Daisy Club House во вредност од 800 ден. по цена од 649 ден.

РАСПРОДАДЕНО

19% попуст на фигури Minnie и Daisy Club House во вредност од 800 ден. по цена од 649 ден.

Цена

649 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

800 ден.

Попуст

19%

Заштеда

151 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

  • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

  • 070 505 099

  • Работно Време:

    Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Фигури Minnie и Daisy Club House + бесплатна достава


Услови

  • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
  • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

Фигури Minnie и Daisy Club House. нова iMT технологија – кога фигурата ќе се приближи до сетот за игра, се вклучува светла и/или музика. Сите фигури се со подвижни зглобови.

  • Димензии на пакување: 22 х 19 х 7 см
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.