Ново слатко задоволство! 39% попуст на шведски колач или американска палачинка + кафе по избор во ФИЌА КАФЕ во вредност од 80 ден. по цена од 49 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Ново слатко задоволство! 39% попуст на шведски колач или американска палачинка + кафе по избор во ФИЌА КАФЕ во вредност од 80 ден. по цена од 49 ден.

Цена

49 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

80 ден.

Попуст

39%

Заштеда

31 ден.

Купени : 91

 • Ул. Мајаковски 1 лок. 1 Скопје (до Броз Кафе)

 • 075399946

 • fikakaffe@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 22:00 Саб: 08:00 - 04:00

Добивате

Шведски колач или американска палачинка + кафе по избор

*Достапни кафиња: еспресо, макијато, капучино, нескафе


Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.09.2017 до 14.10.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за во ресторанот

Опис

Нови шведски вкусеви во градот!

Fika е добро познат збор во Шведска и значи кафе пауза. Вообичаено е во Шведска да ги поканите колегите на Fika на секои неколку часа за време на работа. Кафето е секогаш придружено со мала ужина како парче колач или палачинка.

Во ФИЌА КАФЕ покрај кафе и шведски колач може да пробате и оргинални сендвичи со шведски колбас и хот дог со најпристапни цени во градот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

alternatex

Kolaceto ide super so kafeto!

Член на Grouper од: 10-05-2012
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ