Нови вкусови во градот! До 50% попуст на сендвич по избор: woody хот дог или сендвич со шведски колбас во ФИЌА КАФЕ

РАСПРОДАДЕНО

Нови вкусови во градот! До 50% попуст на сендвич по избор: woody хот дог или сендвич со шведски колбас во ФИЌА КАФЕ

Цена

45 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

90 ден.

Попуст

50%

Заштеда

45 ден.

Купени : 62

 • Ул. Мајаковски 1 лок. 1 Скопје (до Броз Кафе)

 • 075399946

 • fikakaffe@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 22:00 Саб: 08:00 - 04:00

Добивате

Сендвич по избор:

 • Woody хот дог, цена: 45 ден. 25 ден.
 • Сендвич со шведски колбас, цена: 90 ден. 45 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.09.2017 до 14.10.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за во ресторанот

Опис

Нови шведски вкусеви во градот!

ФИЌА КАФЕ ви нуди добар избор на шведски сепцијалитети. Освен оргинални шведски сендвичи и хот дог во ФИЌА КАФЕ може да пробате и традиционален шведски колач или палачинки комбинирани со кафе по избор со најпристапни цени во градот.

Fika е добро познат збор во Шведска и значи кафе пауза. Вообичаено е во Шведска да ги поканите колегите на Fika на секои неколку часа за време на работа. Кафето е секогаш придружено со мала ужина како парче колач или палачинка.

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

alternatex

Hot dog-ot e super!

Член на Grouper од: 10-05-2012
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ