Безболно и ефикасно! 25% попуст на 1 ml филер со хијалуронско пенкало во Halo Beauty - Центар за убавина и здравје во вредност од 9000 ден. по цена од 6750 ден.

Цена

6750 ден.

Вредност

9000 ден.

Попуст

25%

Заштеда

2250 ден.

Преостанато време

Добивате

1 ml филер со хијалуронско пенкало (од брендот StarFill)
*Повеќе за третманот можете да прочитате во делот ОПИС

Услови

  • Купонот може да се искористи од 05.10.2022 до 30.06.2023
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Хијалуронското пенкало кое со помош на притисок од 660 бара и брзина од 220м/сек внесува хиалурон филер во горниот слој на мукозата на усната е одлично решение за зголемување на вашите усни, безболно, безиглено и безбедно. Благодарение на StarFill-филери од новата генерација добиваме ваков природен изглед на усните.

Трајноста на постигнатиот резултат е до 6 месеци, потоа можете да надополните со 0,5ml и го продолжите ефектот на зголемени усни.Во нашиот центар за убавина овие процедури ги изведува стручно лице сертифициранa од International Beauty Academy Germany, со 4 години искуство.

За компанијата

Центар за убавина и здравје Halo Beauty располага со солени соби во кои сите sидови се обложени со сол.Ние ви нудиме престој во солена соба кој позитивно делува на вашето здравје и убавина.Како и солена соба за масажи. Срцето на солените соби е Halomed халогенераторот кој е еден од водечките брендови на халогенератори во светот. Опуштете се во пријатниот амбиент во нашиот центар додека за вашата убавина се грижи стручен тим за подобро изгледате и подобро се чувствувате.Нашата цел е да ве испратиме со широка насмевка!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.