1 ја следи оваа компанија


Филиграни од срма-2Д форми

1200 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

2Д форми

 • Состац: срмен конец, стаклени циркони
 • Димезија: 15 cm x 20 cm; 25cm x 20cm; 20cmx30cm; 30cm x4 0cm
 • Урамени во 3Д рамка ПВЦ по можност црна или бела

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари
 • За нарачки под 1200 денари се доплаќа 120 денари за достава 
 • Време потребно за достава: 5-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 077710457
 • Види ја продавницата на "Filigran od srma NG" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.