99% попуст на онлајн курс за Financial Trading + сертификат од Live Online Academy во вредност од 20 770 ден. (335€) по цена од 310 ден. (5€)

Вредност

20770 ден.

Попуст

99%

Заштеда

20460 ден.

Преостанато време

Купени: 3

 • Shaw Academy, Fitzwilliam Street Upper, Grand Canal Dock, Dublin, Ireland

  Одведи ме таму

  01 662 1000

  support@liveonlineacademy.com

Добивате

Онлајн курс за Financial Trading + сертификат за успешно завршен курс

 • 8 лекции
 • Времетраење на курсот: 1 месец
 • Интензитет на часовите: 3 часа неделно
 • Пристап до Live Webinars
 • Бонус Q&A сесии
 • 5 тестирања
 • Пристап до снимени материјали

* Погледнете ја целосната програма на курсот ТУКА

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.08.2019 до 30.10.2019
 • За да започнете со курсот ​пристапете до курсот ТУКА и одете на копчето "REDEEM VOUCHER" - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • Едно лице може да купи максимум 1 купон
 • Пожелно е да го искористите купонот веднаш по купувањето за да си обезбедите место на Live Lessons
 • Доколку го искористите купонот во рок од 48 часа од купувањето, ќе добиете Free Bonus Starter Pack кога ќе се регистрирате и ќе го проследите првиот вебинар
 • ​Курсот се изведува онлајн на англиски јазик
 • По комплетирање на курсот добивате диплома/сертификат во дигитатлна форма (eDiploma)
 • За акредитиран сертификат/диплома и финален тест се доплаќа во комапнијата
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации во врска со курсот, обратете се на support@liveonlineacademy.com

Опис

Овој курс е специјално дизајниран за сите оние кои планираат да ја изградат својата финансиска сигурност, со искористување на сите можности кои се достапни во финансиското тргување. Можеби финансиското тргување ви делува ризично и го сметате за коцкање на сопствените пари. Со овој курс ќе научите дека со финансиското тргување можете многу да се забавувате, а со одговорното тргување ризикот е сведен на минимално ниво. Курсот ќе ве води низ термините кои не ви се познати, алатки кои можете да ги користите, како и средствата кои ќе можете да ги користите за да научите уште повеќе. Најважно од сé, овој курс ќе ве научи што се е потребно да знаете за да започнете со тргување, а воедно и да заработувате.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.