До 34% попуст на висококвалитетен Fineblue полнач за во кола по избор Android или iOS

РАСПРОДАДЕНО

До 34% попуст на висококвалитетен Fineblue полнач за во кола по избор Android или iOS

Цена

399 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

600 ден.

Попуст

34%

Заштеда

201 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 10

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

​ Fineblue полнач за во кола по избор Android или iOS

 • Fineblue Android полнач, цена: 600 ден. 399 ден.
 • Fineblue iOS полнач, цена: 650 ден. 499 ден.

Детални карактеристики можете да најдете во делот ОПИС.


Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модел по избор: Android или iOS
 • Два USB приклучоци
 • USB кабел
 • Боја: бела
 • Приклучете го во приклучокот за запалка на автомобилот за да го наполните вашиот смартфон уред
 • Модел: F-UC06
 • Влез: 12-24 V
 • Излез: 5V 3.4 A (вкупно)
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ