Ослободете се од стресот со сауна! 34% попуст на финска сауна од Магични раце во вредност од 600 ден. по цена од 399 ден.

Цена

399 ден.

Вредност

600 ден.

Попуст

34%

Заштеда

201 ден.

Преостанато време

Купени: 11

 • ул. Леринска бр. 73, Козле

  Одведи ме таму

  078 308 091

Добивате

Финска сауна во времетраење до 2 часа
Една сесија во Финска сауна обично трае од 10 до 15 минути и се прави пауза.
*Подетално за придобивките од финската сауна може да прочитате во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.04.2022 до 25.12.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација!
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Еден од природните начини за подобрување на човековото здравје е финската сауна. Сауната позитивно влијание врз општата состојба на духот и телото. Организмот е подложен на длабинска детоксикација. Помага при намалување на напнатоста и стресот, а ја подобрува и циркулацијата на крвта. За оние кои имаат проблем со спиењето, позитивно влијае на сонот. Медицинските лица ја препорачуваат сауната при повреда или истегнување на мускулите, лигаментите и тетивата, реума, артритис, хронична болка во вратот, грбот и мускулите, се користи и за третирање на зависници од алкохол и дрога.

Она што треба да се знае е дека при високите температури кои се постигнуваат во сауна, телото лачи зголемен број на бели крвни зрнца, што помага при превенција од  болестите и вирусите. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.