91% попуст на онлајн курс за First time mom + сертификат од Trendimi во вредност од 7378 ден. (119 eur) по цена од 682 ден. (11 eur)

Вредност

7378 ден.

Попуст

91%

Заштеда

6696 ден.

Добивате

Онлајн курс за First time mom + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.02.2019 до 19.04.2019
 • Купонот е наменет за следење на online курсот за Plant based cooking
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели. 
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до Trendimi 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Курсот се изведува online.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@trendimi.com
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Да станете мајка за прв пат е нешто најубаво, најисполнувачко и најпредизвикувачко искуство низ кое ке пројдете. Ке влезете во цел нов свет на искуства за кои малку знаете и можеби се грижите дали низ тоа низ кое проаѓате моментално е вообичаено.

Откријте:

 • Како да ги подобрите шансите за успешно раѓање

 • Како да ги читате сигналите на природна плодност

 • Кои од промените да ги очекувате во рана бременост

 • Како да се ослободите од болката во грбот и да спиете подобро

 • Безбедни нивоа на вежбање

 • Сексуални односи пред, за време и после бременост

 • Бременост, суперхрана и оптимална хранливост

 • Како да се справите со стрес и анксиозност

 • Совети за породување

Целосен опис на курсот можете да најдете на следниот ЛИНК

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.