Утринско размрдување со зумба! 40% попуст на месечна членарина за утринска зумба во новиот Fit One Центар во Палома Бјанка во вредност од 1000 ден. по цена од 600 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

40%

Заштеда

400 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 1 | Остануваат: 11

 • Центар, Даме Груев бр. 18

  Одведи ме таму

  070 228 823

  info@fitone.com.mk

Добивате

Месечна членарина за утрински Zumba Fitness часови

 • Локација: Fit One Центар
 • Термини: вторник и четврток од 10:00 ч. и сабота од 11:00 ч.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.02.2019 до 15.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да започнете со вежбање најдоцна до 15.02.2018
 • Понудата важи само за нови членови
 • Едно лице може да купи еден купон!

Опис

НОВО во Fit One Центар!

Утрински Zumba Fitness часови.
Започнете го денот активно и почувствувајте ги придобивките од вежбање Zumba Fitness, заедно со искусните Zumba инструктори на Fit One!

Fit One Центарот се наоѓа во комплексот на Paloma Blanca во строгиот центар на градот. Центарот е опремен со две сали за вежбање, кардио справи за вежбање, место за масажа, женска и машка соблекувална со туш кабини. Просторноста на Центарот обезбедува капацитет од 100 вежбачи во ист момент. На оваа локација клубот располага со степери, пилатес топки, простирки и тегови за вежбање, вклучувајќи и крпи за капење. Повелете и искусете го групниот фитнес со искусните инструктори од Fit One.

Нашата мисија во Fit One не е само да им помогнеме на луѓето да ослабат, туку да го сменат комплетно својот начин на живеење. Едноставно се трудиме вежбањето да стане секојдневна здрава навика на секој човек. Секому му е потребна минимум 30 мин. физичка активност, три пати во неделата, за да ја подобри флексибилноста, работата на кардиоваскуларниот систем, да го намали стресот, да одржи добра килажа и комплетно да биде здрав.

Но секој не е во можност тоа да го прави сам! Затоа сме ние тука да ве насочине и да ви укажеме како да се грижите за своето здравје и тело. Без разлика која е вашата мотивација (да ослабете, да имате повеќе енергија, да се грижите за вашите деца после долгиот и напорен ден на работа или едноставно да изгледате подобро), ние ви гарантираме сигурни резултати и ќе се грижиме секој од вас да биде поздрав, посреќен и да биде полн со енергија. Ние располагаме со искусни и професионални инструктори кои ќе ве мотивираат и ќе ви помогнат да ги остварите вашите цели. Приклучете се во некоја од групите и ќе видите како вежбањето станува забава.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.