Вежбање на традиционален начин! 38% попуст на месечна членарина за вежбање и изучување на македонски традиционални ора во О.У. Вера Циривири - Трена во вредност од 800 ден. по цена од 499 ден.

Вредност

800 ден.

Попуст

38%

Заштеда

301 ден.

Преостанато време

Купени: 3

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • О.У. „Вера Циривири - Трена“, Rugjer Boshkovikj, Скопје, North Macedonia

  Одведи ме таму

  075 339 652

  drinka.atanasova@yahoo.com

Добивате

Месечна членарина за фит оро

 • Термини:  Среда од 20:00 часот и Петок од 19:00 часот
 • Времетраење: 1 час
 • Орото го води професионален играорец

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.11.2019 до 08.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на телефонскиот број 075 339 652

Опис

Играјте наше оро, забавувајте се, вежбајте, насмејте се и имајте позитивна енергија!

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.