46 ја следат оваа компанија


Fitbit Alta паметен часовник + 1 година гаранција

11200 ден.

9200 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Дисплеј на допир: При допир може да ја видите вашата статистика, време и нотификации на дисплејот
 • Нотификации за смартфон: Преглед на повици, текст и календарски известувања
 • Батерија: Трајност до 5 дена без потреба од полнење
 • Цело-дневна активност: Следење на број на чекори, дистанца, согорени калории, активни минути, часовна активност и одмор
 • Потсетсник: Потсетувања за раздвижување да ве охрабрат за да го исполните часовниот просек од 250 чекори
 • Pure Pulse Heart Rate: Добијте континуиран мониторинг на отчукувањата на вашето срце
 • Кардио фитнес ниво: Добијте подобро разбирање за вашето ниво на спремност и како да се подобрите преку време со пресонализиран кардио фитнес рекорд
 • Автоматско следење на спиење: Мониторинг на вашите фази на спиење и како да го подобрите квалитетот на спиењето
 • SmartTrack: Автоматски ги препознава активностите и ги зачувува на вашиот профил во апликацијата
 • Разменливи додатоци: Стилизирајте ја вашата алка со додатоци по желба
 • Синхронизација: Синхронизирајте ги вашите податоци безжично и автоматски до компјутери со над 200 прозиводи кои користат оперативни системи iOS, Android или Windows

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.