Fitbit Alta HR паметен часовник + 1 година гаранција

12000 ден.

10499 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Pure Pulse Heart Rate: Добијте континуиран мониторинг на отчукувањата на вашето срце
 • Цело-дневна активност: Следење на број на чекори, дистанца, согорени калории, активни минути, часовна активност и одмор
 • Потсетсник: Потсетувања за раздвижување да ве охрабрат за да го исполните часовниот просек од 250 чекори
 • Кардио фитнес ниво: Добијте подобро разбирање за вашето ниво на спремност и како да се подобрите преку време со пресонализиран кардио фитнес рекорд
 • Нотификации за смартфон: Преглед на повици, текст и календарски известувања
 • Автоматско следење на спиење: Мониторинг на вашите фази на спиење и како да го подобрите квалитетот на спиењето
 • SmartTrack: Автоматски ги препознава активностите и ги зачувува на вашиот профил во апликацијата
 • Разменливи додатоци: Стилизирајте ја вашата алка со додатоци по желба
 • Батерија: Трајност до 7 дена без потреба од полнење
 • Дисплеј на допир: При допир може да ја видите вашата статистика, време и нотификации на дисплејот
 • Синхронизација: Синхронизирајте ги вашите податоци безжично и автоматски до компјутери со над 200 прозиводи кои користат оперативни системи iOS, Android или Windows

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.