55 ја следат оваа компанија


img

- 83%

Фитнес крпа за разладување во боја по избор

120 ден.

20 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

  • Фитнес крпа за разладување со голема асорбирачка моќ
  • Може да се пере во машина за алишта или на рака
  • Оставете ја да се исуши природно

Напомена:

* Исперете ја крпата пред употреба.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.