Фитнес или СПА уживање! До 43% попуст на користење на СПА, месечна членарина за фитнес + СПА или релакс масажа на цело тело + СПА по избор во Play Fit Move Wellness

Цена од

500 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

880 ден.

Попуст

43%

Заштеда

380 ден.

Купени: 20

 • Булевар 8-ми Септември 2/2, (во склоп на ТCC Grand Plaza) Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  075 255 925

  pl[email protected]

Добивате

Пакет по избор во Play Fit Move Wellness

Опции на понудата:

Двочасовно користење на СПА 880 ден. 500 ден.
Двочасовно користење на СПА + релакс масажа на цело тело 2,600 ден. 1,500 ден.
Месечна членарина за фитнес (неограничено) + СПА (3 пати неделно) 8,800 ден. 5,280 ден.

Во SPA пакетот е вклучено: инфрцрвена сауна, финска сауна, термо кревети

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.03.2023 до 10.04.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин 
 • Понудата не важи за загреаниот базен и џакузито бидејќи не се во функција
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.