Ново Fit One место! 50% попуст на неограничена месечна претплата за јога, зумба, аеробик, пилатес или кардио фитнес во новиот Fit One Центар во Палома Бјанка во вредност од 2000 ден. по цена од 1000 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Ново Fit One место! 50% попуст на неограничена месечна претплата за јога, зумба, аеробик, пилатес или кардио фитнес во новиот Fit One Центар во Палома Бјанка во вредност од 2000 ден. по цена од 1000 ден.

Цена

1,000 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,000 ден..

Попуст

50%

Заштеда

1,000 ден..

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 19 | Остануваат : 1

  • Центар, Даме Груев 18, Скопје 1000 (до Палома Бјанка) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

  • 070 228 823

  • info@fitone.com.mk

Добивате

Неограничена месечна претплата за јога, зумба, аеробик, пилатес или кардио фитнес справи на локација Палома Бјанка 

*Погледнете го распоредот за термини ТУКА


Услови

  • Купонот може да се искористи од 13.09.2018 до 25.09.2018
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Потребно е да започнете со вежбање најдоцна до 25.09.2018
  • Понудата важи само за нови членови
  • Едно лице може да купи еден купон!

Опис

Fit One Центарот се наоѓа во комплексот на Paloma Blanca во строгиот центар на градот. Центарот е опремен со две сали за вежбање, кардио справи за вежбање, место за масажа, женска и машка соблекувална со туш кабини. Просторноста на Центарот обезбедува капацитет од 100 вежбачи во ист момент. На оваа локација клубот располага со степери, пилатес топки, простирки и тегови за вежбање, вклучувајќи и крпи за капење. Повелете и искусете го групниот фитнес со искусните инструктори од Fit One.

Нашата мисија во Fit One не е само да им помогнеме на луѓето да ослабат, туку да го сменат комплетно својот начин на живеење. Едноставно се трудиме вежбањето да стане секојдневна здрава навика на секој човек. Секому му е потребна минимум 30 мин. физичка активност, три пати во неделата, за да ја подобри флексибилноста, работата на кардиоваскуларниот систем, да го намали стресот, да одржи добра килажа и комплетно да биде здрав.

Но секој не е во можност тоа да го прави сам! Затоа сме ние тука да ве насочине и да ви укажеме како да се грижите за своето здравје и тело. Без разлика која е вашата мотивација (да ослабете, да имате повеќе енергија, да се грижите за вашите деца после долгиот и напорен ден на работа или едноставно да изгледате подобро), ние ви гарантираме сигурни резултати и ќе се грижиме секој од вас да биде поздрав, посреќен и да биде полн со енергија. Ние располагаме со искусни и професионални инструктори кои ќе ве мотивираат и ќе ви помогнат да ги остварите вашите цели. Приклучете се во некоја од групите и ќе видите како вежбањето станува забава.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ