12% попуст на флипер Lightning McQueen со тема од CARS 3 во вредност од 1900 ден. по цена од 1669 ден.

РАСПРОДАДЕНО

12% попуст на флипер Lightning McQueen со тема од CARS 3 во вредност од 1900 ден. по цена од 1669 ден.

Цена

1,669 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,900 ден.

Попуст

12%

Заштеда

231 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Флипер со Lightning McQueen тема од CARS 3 + бесплатна достава


Услови

 • Оваа компанија нуди бесплатна испорака на сите НИВНИ производи за нарачка во вредност над 700 ден.
 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

Победете го својот најдобар резултат со Disney Pixar Cars 3 Super флиперот заедно со омилениот автомобил од CARS анимираниот филм на сите деца, Lightning McQueen. Флиперот е целосно пренослив и доаѓа со светлечки ефекти и електронски звуци. За допонителна забава сетот вклучува автоматско дигитално  бодување па така секогаш има резултат кој ќе предизвикува бројка да се надмине. Удирајте ги флиперите и задржете го топчето  во движење што подолго за повеќе поени. Поминете часови уживајки во предизвици со вашите пријатели и семсјтво обидувајки се да го надминете најголемиот резултат.

 • Автоматско дигитално бодување
 • Звучни и светлосни ефекти
 • Подеслива висина
 • Тема со Disney Pixar Cars 3
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.