41 ја следат оваа компанија


Флипер за фудбал Shoot Ball

590 ден.

Преостанато време

Купени:

1

Шифра:

200000000871
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензија на кутија: ширина 35 cm висина 25 cm
 • Можат да играат 1-2 лица
 • 2 x 1,5 V батерија (не се вклучени во пакувањето)
 • Светлечки и звучни ефекти
 • Наменето за возраст 3+ години

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.