Early Booking - Зимски одмор во Боровец (Февруари - Март 2019)! Едно ноќевање во студио или апартман за термин по избор во Flora Aparthotel

РАСПРОДАДЕНО

Early Booking - Зимски одмор во Боровец (Февруари - Март 2019)! Едно ноќевање во студио или апартман за термин по избор во Flora Aparthotel

Цена

1,730 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,860 ден.

Попуст

7%

Заштеда

130 ден.

 • Лермонтова 3/6, Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • simonovski@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува едно ноќевање во сместување по избор:

За термин 07.02-02.03.2019

 • Ноќевање во студио, цена: 1860 ден. 1730 ден.
 • Ноќевање во апартман, цена: 2204 ден. 2050 ден.

За термин 17.01-06.02.2018 и 03.03-31.03.2018

 • Ноќевање во студио, цена: 1309 ден. 1217 ден.
 • Ноќевање во апартман, цена: 1929 ден. 1794 ден.

Доплати:

 • Доплата за во студио/апартман за возрасно лице, цена: 930 ден.
 • Доплата за во студио/апартман за дете од 2-11.99 год., цена: 310 ден.
 • Туристичка такса по лице од ден, цена: 62 ден.
 • Доплата за појадок или вечера за едно лице, цена: 620 ден.
 • Доплата за дете од 2-11.99 год. за појадок или вечера, цена: 310 ден.
 • Доплата за користење на базен, цена: 310 ден.

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања


Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.01.2019 до 31.03.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони по лице
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во агенцијата за да се информирате за слободни места и да направите резервација.
 • По купување на купонот потребно е да потпишете договор за патување.
 • Доплати:
 • Доплата за во студио/апартман за возрасно лице, цена: 930 ден.
 • Доплата за во студио/апартман за дете од 2-11.99 год., цена: 310 ден.
 • Туристичка такса по лице од ден, цена: 62 ден.
 • Доплата за појадок или вечера за едно лице, цена: 620 ден.
 • Доплата за дете од 2-11.99 год. за појадок или вечера, цена: 310 ден.
 • Доплата за користење на базен, цена: 310 ден.
 • Потребно е да купите купон за доплатите од соодветната опција во зделката
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Задолжително патничкото осигурување
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на периодот истиот пропаѓа и средствата не можат да се рефундираат

Опис

Погодно лоциран во центарот на Боровец,  на само 250 метри од жичарницата.

Сите единици се удобно опремени и функционални, со дневна соба со кожна софа кревет, спална соба, тераса, купатило со када, фен, мини-кујна со електричен чајник, мини бар, сателитска ТВ и телефон.
Комплексот нуди модерни капацитети и е добра база за скијање или летен одмор.

Боровец се наоѓа на 72 километри од Софија, на северните падини на планинскиот венец Рила. Сместен во борова шума, на 1390 метри надморска височина на највисоките траки на 2600 метри, и  тоа го прави совршено место за одмор и рекреација.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ