58% попуст на релакс масажа на цело тело по избор: ароматерапи, анти стрес или ориентална + релакс на стапала во "Flower of life" во вредност од 1200 ден. по цена од 499 ден.

РАСПРОДАДЕНО

58% попуст на релакс масажа на цело тело по избор: ароматерапи, анти стрес или ориентална + релакс на стапала во "Flower of life" во вредност од 1200 ден. по цена од 499 ден.

Цена

499 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,200 ден.

Попуст

58%

Заштеда

701 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 120 | Остануваат : 0

 • ул. Никола Тримпаре 31/1 (позади Бугарска Амбасада) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 070 352 421, 02 5117 550

 • floweroflifebeauty@outlook.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Релакс масажа на цело тело по избор (времетраење 60 минути) + 15 мин. релаксирање на стапалата во жешка ароматизирана вода

 • ароматерапи
 • анти стрес
 • ориентална

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.01.2017 до 28.02.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата е наменета за мажи и за жени

Опис

Ароматерапи Масажа

Уметноста и науката на користење природни ароматични есенции од растенија, во комбинација со релаксирачка масажа за баланс, усогласување и унапредување на здравјето на телото, умот и духот.

Анти стрес Масажа

Помага да се создаде смирена состојба на будност, додека се намалува менталниот стрес. Масажа за смирување на умот, и разбистрување на мисловниот процес. Масажата е релаксирачка и му овозможува на телото да се ослободи од акумулираниот стрес.

Ориентална масажа

Древните Азиски експерти и практичари веруваат дека енергијата во телото мора да тече постојано за да овозможи индивидуата да се заштити и ослободи од стрес и разни болести. Оваа масажа е тесно поврзана со акупресурата. При процесот на масирање фокусот е насочен кон меридијаните и енергетските точки кои ефективно ја транспортираат и водат крвта и “чи” енергијата низ целото тело.

Flower of Life е новоотворен модерен салон за убавина и здравје во кој работат професионални терапевти со долгогодишно работно искуство. Располагаме со разновидни третмани, од кои ќе одвоиме неколку: Релаксациони и терапевтски масажи, третмани на лице зависно од типот на кожата, O.P.I маникир и педикир, О.P.I гел колор, депилација, парцијални третмaни и многу други.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ