57% попуст на O.P.I Pretty hands маникир + гел колор во "Flower of life" во вредност од 1150 ден. по цена од 499 ден.

РАСПРОДАДЕНО

57% попуст на O.P.I Pretty hands маникир + гел колор во "Flower of life" во вредност од 1150 ден. по цена од 499 ден.

Цена

499 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,150 ден.

Попуст

57%

Заштеда

651 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 28

 • ул. Никола Тримпаре 31/1 (позади Бугарска Амбасада) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 070 352 421, 02 5117 550

 • floweroflifebeauty@outlook.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

O.P.I Pretty hands маникир + гел колор

 • Омекнување во купка
 • Средување нокти и кутикули
 • Пилинг
 • Гел колор
 • Крема

*Целиот третман се работи исклучиво со професионалната козметика на O.P.I.
*Времетраење на третманот е 1 час и 15 мин.


Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.01.2017 до 28.02.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Flower of Life е модерен салон за убавина и здравје во кој работат професионални терапевти со долгогодишно работно искуство. Располагаме со разновидни третмани, од кои ќе одвоиме неколку: релаксациони и терапевтски масажи, третмани на лице зависно од типот на кожата, O.P.I маникир и педикир, О.P.I гел колор, депилација, парцијални третмaни и многу други.

За O.P.I

O.P.I е светски лидер кога се работи за професионална козметика наменета за нега на нокти, дланки и стопала. O.P.I gel color е познат по својата исклучителна формула, модерни бои и иконски имиња. Се разликува од другите по новата технологија на лед ламба со која гел лакот се суши ултра брзо и безбедно. Ноктите имаат интензивен сјај дури до следниот педикир. Трае неколку недели и се вади безбедно без оштетување на ноктот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ