50% попуст на целулитен третман со врапинг во OXY SPA капсула во "Flower of life" во вредност од 1000 ден. по цена од 499 ден.

РАСПРОДАДЕНО

50% попуст на целулитен третман со врапинг во OXY SPA капсула во "Flower of life" во вредност од 1000 ден. по цена од 499 ден.

Цена

499 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

501 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

 • ул. Никола Тримпаре 31/1 (позади Бугарска Амбасада) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 070 352 421, 02 5117 550

 • floweroflifebeauty@outlook.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Целулитен третман со врапинг во OXY SPA капсула (времетраење: 60 мин.)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.01.2017 до 20.02.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Целулитен третман со врапинг во OXY SPA капсула

Ова е специјално создаден третман кој е комбинација на целулитна масажа со термо-активна крема и боди врапинг во комбинација со OXY SPA капсула. Третманот овозможува подобрување на циркулацијата на крвта, губење на масни наслаги и обликување на телото.

Flower of Life е модерен салон за убавина и здравје во кој работат професионални терапевти со долгогодишно работно искуство. Располагаме со разновидни третмани, од кои ќе одвоиме неколку: релаксациони и терапевтски масажи, третмани на лице зависно од типот на кожата, O.P.I маникир и педикир, О.P.I гел колор, депилација, парцијални третмaни и многу други.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ