#СкопјеГурман! 29% попуст на порција кнедли со вкус и прелив по избор (малина, nutella, јагода-плазма, kinder bueno, rafaello и многу повеќе) или Cinammon rolls во Flufffy Mini Pancakes

Цена од

99 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

140 ден.

Попуст

29%

Заштеда

41 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 160

 • Живко Чинго 2а, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  076 222 602

Добивате

Опции на понудата:

Порција од 2 кнедли со вкус по избор 140 ден. 99 ден.
Пакување од 6 кнедли со вкус по избор 420 ден. 299 ден.
Пакување од 8 Cinnamon Rolls 560 ден. 399 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.06.2019 до 10.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Може да се искористи на локацијата во Дебар маало.
 • За пакување од 6 кнедли и пакување од 8 cinammon rolls потребна е нарачка 1 ден однапред.
 • За нарачка на повеќе порции кнедли потребна е претходна нарачка.
 • Понудата не важи за викенд (важи само од пон-пет)

Опис

Достапни вкусови на кнедли (полнеж):

 • кајсија валкана во афион
 • јагода/плазма
 • шумско овошје/орео
 • рафаело
 • ванила/бадем

Сите овие вкусови следуваат со прелив по избор:

 • Nutella
 • црно чоколадо
 • бело чоколадо
 • kinder bueno
 • малина
 • шумско овошје
 • ванила
 • карамела

Fluffy Mini Pancakes слатка, креативна и неодоливо вкусна приказна во градот! 

Ако не сте ги пробале уникатните кнедли што се топат при секој залак или кремавите cinnamon rolls ова е вистинска прилика да го направите тоа. Изберете си вкус по желба и уживајте во секоја секунда :)

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.