97% попуст на онлајн курс за Food and Beverage Management + сертификат од EventTrix во вредност од 12 338 ден. (199 €) по цена од 372 ден. (6 €)

Цена

372 ден.

Вредност

12338 ден.

Попуст

97%

Заштеда

11966 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 2

 • North Royal Training Ltd. T/A EventTrix Floor 1, Filmbase, Curved St., Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  UK: +44 208 068 1872, IE: +353 1 5136 847, US: +1 646 889 1653, CA: +1 604 283 3147, AU: +61 28607 8247

  [email protected]

Добивате

Онлајн курс за Food and Beverage Management + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.05.2022 до 31.10.2023
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива Е-сертификат
 • 24/7 пристап до учебните материјали
 • Курсот се изведува online на англиски јазик 
 • За да започнете со курсот треба да го внесете купон кодот следниов линк РЕГИСТРАЦИЈА
 • Повеќе информации на е-маил: [email protected]

Опис

Turn your passion for food into a lucrative career with your own catering or party planning business. Find out about creating menus, serving the right drinks, and top trends.

Are you interested in starting your own catering or party planning business?

One of the most satisfying aspects of working catering or party planning is being able to help make someone’s celebration go smoothly.

As a caterer or party planning, you will be helping people celebrate some of the most important milestones and moments in their life, and being able to see the smile on your client’s faces when you give them a time they will not forget is priceless.

This is a career that is great for people who:

 • Love to work with others
 • Enjoy the satisfaction that comes from making others happy
 • Love food, beverages, and the culture that surrounds their service
 • Is patient, smart, and quick on their feet

Повеќе за курсот и за модулите можете да видите ТУКА 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.