1 ја следи оваа компанија


Опис

Јаткасти барови изработени од квалитетни производи кои имаат висока нутритивна вредност. Совршени за вкусна и брза ужинка во секојдневието и идеална доза на енергија додека спортувате. Состојки кои можете да ги видите, вкус кој не се заборава!

Состојки:

 • бадем
 • брусница

 

Nutritional value Per 100g
Energy 1853kJ/443kcal
Fat
Of which saturated
23 g
3 g
Carbohydrate
Of which sugars
45 g
18 g
Fiber 6 g
Protein 11 g
Salt 0.01 g

1 Bar: 40 gr
25 Bars in 1 display box ( 1 kg )
 

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1500 денари
 • За нарачки под таа сума се доплаќа 120 ден.за достава
 • Време потребно за достава: 3-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 070394479
 • Види ја продавницата на "Forest Bar" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Forest Bar"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.