40% попуст на Formula Racer со звучни ефекти + вклучени батерии во вредност од 500 ден. по цена од 299 ден. + бесплатна достава

40% попуст на Formula Racer со звучни ефекти + вклучени батерии во вредност од 500 ден. по цена од 299 ден. + бесплатна достава

Вредност

500 ден.

Попуст

40%

Заштеда

201 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1 | Остануваат : 1

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Formula Racer со звучни ефекти

 •  вклучени батерии

*Не е наменето за деца под 3 години
*Боите се во зависност од достапните количини на залиха


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на прозводот:

 • 1 формула автомобил
 • вклучени 3 1.5V батерии во пакувањто
 • Звучни ефекти со притисокање на главата на возачот
 • Играчката е направена од 100% нетоксични материјали
 • Тестирана според интернационални стандарди
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ