2 ја следат оваа компанија


- 30%

Форвита® Кидс Сируп Мултивитамински сируп

152 ден.

106 ден.

Опис

ПОДОБРО ЗДРАВЈЕ ЗА НАШИТЕ ДЕЦА

ПОДОБАР ИМУНИТЕТ

СИЛНИ КОСКИ И ЗДРАВИ ЗАБИ

Форвита® Кидс

 • намален апетит
 • зголемен напор кај деца од училишна возраст
 • зголемена телесна активност (активен и рекреативен спорт)
 • состојби на неадекватна, нередовна и еднолична исхрана особено во зима и пролет

Со употреба на Форвита Кидс сирупот се задоволуваат секојдневните потреби на телото за витамини и се дополнува нивниот недостаток во исхраната.


СОСТАВ          

 • 1 мала лажичка (5 ml) содржи:
 • Витамин А 351µg
 • Витамин Ц 40 mg
 • Витамин Д3 2,5 µg
 • Витамин Б1 0,7 mg
 • Витамин Б2 0.8 mg
 • Витамин Б6 0.6 mg
 • Витамин Б12 0.7 µg
 • Пантотенска киселина 2.1 mg
 • Витамин Б3 5 mg
 • Со рок 02.2022

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Green Shop"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Green Shop, ново отворенa ексклузивна продавница за здрава храна, додатоци за храна, производи со “full spectrum” екстракт од канабис и козметика

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.