Недела на храна #СкопјеГурман! Вкусно јадење во префинет амбиент! 40% попуст на салата со тиквици и модар патлиџан во ФОРЦА бар & ресторан во вредност од 220 ден. по цена од 130 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Недела на храна #СкопјеГурман! Вкусно јадење во префинет амбиент! 40% попуст на салата со тиквици и модар патлиџан во ФОРЦА бар & ресторан во вредност од 220 ден. по цена од 130 ден.

Цена

130 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

220 ден.

Попуст

41%

Заштеда

90 ден.

Купени : 78

  • ул. Лондонска бб (кај студентски дом Гоце Делчев) 1000 Скопје, Македонија

  • 02 3071 200; 078 445 068

  • Работно Време:

    Недела - Четврток: 08:00 - 00:00 ч; Петок - Сабота: 08:00 - 01:00 ч

Добивате

Салата со тиквици и модар патлиџан 


Услови

  • Купонот може да се искористи од 04.06.2018 до 10.07.2018
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

ФОРЦА е фамилијарен ресторан во населба Тафталиџе, замислен како пријатно место надвор од градска гужва, место за уживање и вкусна храна. Место кое има свој зимски амбиент, своја летна тераса и своја детска игротека.

Нашиот ресторан како инспирација има соединување врвна храна и голема понуда на вино по прифатливи цени. Храна подготвена на модерен начин од традиционални македонски намирници и креативноста на нашите готвачи. Препорачано со некое од бројните македонски и увозни вина кои се продаваат на уникатен начин по супермаркет цени.

Ваше омилено место кое го посетувате за детски роденден, за фамилијарен ручек или за компаниска прослава.

Креираме нова традиција која сакаме уште долго да ја чуваме!

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ