- 49%

49% попуст на фотелја масажер компакт од Супер Орто

27900 ден.

14200 ден.

Преостанато време

Остануваат:

1
 • Јадранска Магистрала бр. 71Б (Визбегово)

  Одведи ме таму

  070215994

  info@superortho.com.mk

Добивате

Фотелја масажер компакт

 • Гаранција: 1 година

Опис

УЖИВАЈТЕ ВО ПРИДОБИВКИТЕ НА МАСАЖАТА И ВО УДОБНОСТА НА ОВАА ФОТЕЛЈА!
Нуди цврста масажа која ви дава пријатно чувство и уживање. Ја подобрува крвната циркулација и ја зголемува еластичноста на кожата. Масажата ја намалува вкочанетоста и болката, ја зголемува флексибилноста и енергијата, ве ослободува од главоболка и го подобрува расположението.

ЕФИКАСНА МАСАЖА ПРОТИВ БОЛКИ!
Масажата ги опушта мускулите и тетивите околу рбетот со што го ослободува притисокот и вкочанетоста. Масажата ги зацврстува мускулите, ја зголемува нивната еластичност и ве прави што помалку подлежни на повреди и болки. Ефикасно ги намалува болките во грбот, вратот, рамената и нозете.
ОДЛИЧЕН ДИЗАЈН КОЈ СЕ ВКЛОПУВА ВО СЕКОЈ ПРОСТОР!

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 07.11.2019 до 07.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од продавницата на Super Ortho (С.Ц Борис Трајковски, од страна на лизгалиштето, од пон. - пет. од 09:00 до 20:00 часот, тел. 02/30 95 002) или пак да ви биде доставен
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 07.11.2019 до 07.12.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.