- 48%

48% попуст на фотелја масажер лукс од Супер Орто

119000 ден.

62300 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Остануваат:

5
 • Јадранска Магистрала бр. 71Б (Визбегово)

  Одведи ме таму

  070215994

  info@superortho.com.mk

Добивате

Mасажер софа

 • Гаранција: 1 година
 • Достапни бои: кафена и беж

Опис

МАСАЖА СО КОЈА ЌЕ ГО ПОДОБРИТЕ КВАЛИТЕТОТ НА ЖИВОТОТ ТРАЈНО!
Оваа фотелја ја менува перспективата и начинот на размислување за масажните уреди. Дури и оние кои мислеле дека виделе се кога е во прашање масажната технологија остануваат без текст веднаш штом ја испробаат.

ФОТЕЛЈА СО НАЈВИСОКИ МАСАЖНИ ДОСТИГНУВАЊА!
Постојат техники на масажа кои може да ги изведуваат само стручно обучени масери. Но, бидејќи оваа фотелја спаѓа во највисоките масажни достигнувања, располага со уреди за воздушна масажа и механички ролери кои се спуштаат се до седечкиот дел и овозможуваат тродимензионална масажа идентична на рачна масажа

ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН!
Освен врвниот дизајн, особено внимание привлекуваат и бројните иновации на оваа фотелја меѓу кои се аудио систем со мали но моќни звучници, Bluetooth приклучок и ZERO GRAVITY опции.

МАСАЖЕН ДОМЕТ
Сеопфатната масажа низ целиот грб по должина од 135 цм со помош на ролери кои може да се движат нагоре-надоле, автоматски детектирајќи ги сите облини и непрфавилности на телото. Ширината исто така може да биде прилагодена на 4цм, 12цм, 21цм овозможувајќи целосна покривност на грбот од Fengchi па се до Shenshu точките.

ТОПЛИНСКА ТЕРАПИЈА ВО ДЕЛОТ КАЈ ГРБОТ
Оваа функција за загрвање го отстранува чувството на студ и болка во Вашиот грб. Со апсорбирањето на емисијата на инфрацрвени зраци се активираат ќелиите, се обновуваат клетките и се зајакнува организмот. Полнењето и празнењето на воздушните перничиња доведува до движење на половината налево и надесно и отстранување на целата вкочанетост на ефикасен начин.

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 07.11.2019 до 07.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од продавницата на Super Ortho (С.Ц Борис Трајковски, од страна на лизгалиштето, од пон. - пет. од 09:00 до 20:00 часот, тел. 02/30 95 002) или пак да ви биде доставен
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 07.11.2019 до 07.12.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.